Dlaczego perfekcyjne dozowanie w kleju jest tak ważne?

Dlaczego perfekcyjne dozowanie w kleju jest tak ważne?

Perfekcyjne dozowanie klejówOpinia, iż podczas klejenia nie jest ważna ilość kleju jest absurdalna. Zbyt mała ilość spowoduje, że klejenie okaże nietrwałe a zbyt duża, że klej „będzie wszędzie” tam gdzie nie powinien być obecny, ale również stworzy sytuację nierówności sklejenia a tym samym podatność, że klejenie okaże nieskuteczne
Firma AMB Technic stawia na nowoczesną technologię i jej udostępnianie, w taki sposób, aby każdy kupujący ją do użytkowania, wiedział już na etapie sprzedaży, jakie korzyści przynosi zastosowanie tej technologi. W ofercie firmy jest np. maszyna firmy BARKVALL, która nanosi klej, gdzie dwie warstwy poszycia sklejanie są skutecznie z rdzeniem izolacji, wykonanym z poliuretanu, styropianu lub wełny mineralnej. Prezentujemy na filmie sposób klejenia płyt warstwowych (nazywanych czasem „płytą obornicką”) typu „sandwich”, np. do ścian przyczep kampingowych, drzwi, tablic, ścian ciężarówek.

 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij