Witaj w Bibliotece Dozowania!

Witaj w Bibliotece Dozowania!

DozowanieNie da się opowiedzieć wszystkiego o dozowaniu w jeden dzień a tym bardziej wytłumaczyć znaczenia wielu pojęć. Dzisiaj, dozowanie to bardzo zaawansowana technologia i ogromne zaangażowanie nauki.

Jeśłi zdarzyło się Wam przeczytać  np. zdania, że „w aspekcie automatycznych wag porcjujących do maszyn pakujących oraz dozowników w liniach technologicznych…” lub „…oferujemy pełny zestaw produktów związany z dozowaniem żywic i elastomerów takich jak: elektroniczne dyspensery, agregaty dozujące, ręczne pistolety i wciskacze…”, to dla wielu z Was są to pojęcia obce i często niezrozumiałe.

Niniejsza Biblioteka ma za zadanie przybliżyć świat dozowania i tłumaczyć na bieżąco pojęcia w nim rządzące, ale także wskazywać najnowsze technologie i opracowania naukowe, nowości produkcyjne i usługowe. Przybliżyć dozowanie dla domu, małej i dużej firmy. Wskazywać ludzi i podmioty, których doświadczenie oraz jakość oferowanych usług i produktów zasługują na polecenie. Dlatego, ponieważ pojęcie DOZOWANIA towarzyszy każdemu z nas już od urodzenia.

 

Jedna odpowiedź

  1. Pan WordPress pisze:

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij